נוטריון בבאר שבע

לא לחינם זכתה העיר באר שבע לכינוי – בירת הנגב. מדובר בעיר מטרופולין מהגדולות בישראל. מתגוררים בה כ – 215,000 תושבים.  בעיר ישנם כמה וכמה מוסדות מרכזיים מוכרים כמו אוניברסיטת בן גוריון, בית החולים סורוקה ועוד. באר שבע מוכרת גם הודות להיכלי המשפט הנמצאים בתחומה.

לא פעם בבואנו לבית המשפט (ולא רק) אנחנו זקוקים לשירותיו של נוטריון.
לא לכולם ברור למעשה מה ההבדל בין נוטריון לבין עו”ד.
מתי יש צורך בשירותי נוטריון? על מה צריך דווקא חתימה של נוטריון ולפי מה כדאי לבחון נוטריון לפני שבוחרים את שירותיו? על כך ועוד ננסה לנות במאמר שלפנינו.

אז מהו תפקיד נוטריון?

נוטריון הינו עורך דין שיש לו וותק של 10 שנים לפחות ויש לו רישוי נוטריוני מטעם משרד המשפטים. לנוטריון יש את הסמכות לאשר מקוריות של מסמכים שונים כמו גם את אימות החתימה על מסמכים מסוימים. הנוטריון מוסמך גם כן לאשר את תרגומם של מסמכים. החתימה של נוטריון היא מוגדרת ויש לה כללים ברורים. האישור הנוטריוני נחתם באמצעות חותמת אדומה ממתכת עליה כתובה בעברית, אנגלית וצרפתית המילה – נוטריון. מובן כי לכל נוטריון החותמת האישית שלו אשר עליה מופיע גם שמו.

מהם המסמכים הדורשים תרגום נוטריון?

ישנם מקרים שונים שאר בהם עולה צורך בשירות של תרגום שייערך דווקא על ידי נוטריון. כמו לדוגמא כאשר יש להגיש מסמך משפטי עבור מדינה זרה שאינה דוברת עברית או להיפך. כאשר אנחנו זקוקים לתרגום משפטי אמין של מסמך הכתוב בשפה אחרת לשפה העברית. למעשה בכוחו של תרגום נוטריוני לאשר תעודות נישואין, תעודות גירושין, תעודות פטירה וכן גיליונות ציונים של מוסדות אקדמיים.

מה ההבדל בין תרגום נוטריוני לתרגום רגיל?

בעידן המודרני בו אנחנו חיים, עולה לא פעם הצורך בתרגום מסמכים מאנגלית לעברית או להיפך, כמו גם לכל שפה אחרת. ישנם הרבה תוכנות חינמיות באינטרנט המציעות את התרגום אך אלה ממש לא יכולות להחליף את התרגום המקצועי הנעשה על ידי מתרגם מוסמך. המסכים הדורשים תרגום הם לעיתים מסמכים משפטיים, מסמכים רפואיים או מסמכים עסקיים שחייבים להיות מאוד מדויקים ונאמנים למקור

תרגום נוטריוני הינו תרגום המתבצע במקצועיות תוך הקפדה על האיכות והאמינות של התרגום גם מבחינה משפטית.

כמה עולה אימות חתימה נוטריוני?

תפקיד הנוטריון נתפס כשליחות ציבורית ולכן שכרו קבוע בחוק.
אימות חתימה של נוטריון עומד כיום על 167 ₪ כאשר מדובר על חותם ראשון. אימות חתימה נוספת עולה 66 ₪ וזה גם המחיר על אישור שהחותם על מסמך שם הזולת היה מוסמך לכך.

נוטריון אונליין

נוטריון אונליין אנשים רבים מחפשים נוטריון לפי עיר או נוטריונים לפי עיר. שירות של תרגום אונליין חוסך למעשה את החיפוש הזה. זה שירות שאנחנו מציעים! שירות מקצועי ואמין עם התמחות בכל סוגי המסמכים, שירות מהיר, נוח והכי משתלם בארץ.

זקוקים לייעוץ נוטריוני מקצועי בבאר שבע?

נגישות

שליחת מסמכים לנוטריון

צרפו את המסמך הרצוי והשאירו פרטים נוספים. התרגום יתבצע על ידי עו"ד ונוטריון ובמידת הצורך יצור עמכם קשר להשלמת מידע נוסף. למען הסר ספק, הרמה המקצועית של השירות וזכויותיכם כלקוחות נשמרת גם כאשר המסמכים נשלחים כאן.

וקטור מאזניים
נוטריון אונליין זמין עכשיו!